Logo Gmina Grabów nad Pilicą

Zadaj pytanie Wójtowi Wypełnij Odpowiedzi

Odpowiedzi

2017-07-05 07:54:21 Krzysztof Dzień Dobry!!!\r\n\r\nPanie Wójcie powiat Kozienice będzie kontynuował przebudowę drogi Grabów n/P. -Dziecinów (został ogłoszony przetarg a jego realizacja planowana jest do 10 czerwca 2018 roku) i w związku tym planowana jest m.in. budowa chodnika z kostki brukowej przez część Grabiny czy wspomniany chodnik będzie w przyszłości budowany przez dalszą część miejscowości Grabina \r\npozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Witam
Przetarg został unieważniony z powodu braku wykonawcy, żadna firma nie złożyła oferty.
Chodnik jest planowany do końca Grabowa.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-06-14 14:06:34 Zofia Szanowny Panie Wójcie\r\nDziękuję za wyjątkowo wyczerpującą odpowiedz na moje zapytania dotyczące budowania \"autostrady\" gminnej przez las. \r\nCzytając odpowiedzi Pana na to i inne pytania przypomina mi się skecz z Kobuszewskim do którego przyszedł właściciel mieszkania zalewanego przez pękniętą rurę.\r\nPozdrawiam i życzę dalszej owocnej pracy \r\n \r\n

Szanowna Pani
Dziękuję za trafną ocenę mojej pracy
Z wyrazami szacunku
Wójt inż. Euzebiusz Strzelczyk
2017-06-12 07:26:38 Konrad W nawiązaniu do pytania pana Krzysztofa z Kepy Niemojewskiej. Czy w takim razie gmina drogą urzędową mogłaby zaapelować do powiatu o znaczne poprawienie jakości tej drogi? Przecież korzystają z tej drogi mieszkańcy gminy i działkowicze płacący podatki na konto gminy. Napewno głos gminy jako większego organu byłby bardziej znaczący niż pojedyńczego mieszkańca czy działkowicza.

Witam Pana
Gmina wielokrotnie zgłaszała i zgłasza do Zarządu Powiatu Kozienickiego potrzebę modernizacji drogi w Kępie Niemojewskiej, Władze Powiatu odpowiadają, brak środków finansowych w budżecie Powiatu.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-06-09 07:25:50 Krzysztof Witam ,chciałem zapytać, czy planowane są jakieś inwestycje związane z droga i chodnikami w Kepie Niemojewskiej, mam wrażenie że wioska ta została odcieta od jakich kolejek funduszy, zapraszam na rekonesans w wekend do Kępy i próbę spaceru z wózkiem i dziecmi przez wieś ,jest to zadanie niewykonalne,pozdrawiam w imienim wszystkich dzialkowiczow, którzy płacą nie małe podatki i oczekują inwestycji

Witam
Za stan tej drogi odpowiada jej zarządca tj. Powiatowy Zarząd Dróg w Kozienicach i to on jest w stanie udzielić stosownej odpowiedzi w kwestii remontów i inwestycji.
Podatki obowiązują w każdej Gminie my nie jesteśmy wyjątkiem.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-06-09 07:27:24 Elżbieta Kiedy udostępnicie informacje z otwarcia ofert z przetargu na przydomowe oczyszczalnie ścieków?

W stosownym terminie zgodnie z zapisami UZP.
E.S.
2017-06-09 07:33:54 Stanisław Witam Pana\r\nZamierzam zmienić pokrycie dachowe wykonane z eternitu-ok 60 m2.Eternit złożę na palety. Gdzie mam przekazać materiał oraz czy Gmina w jakiś sposób partycypuje w kosztach? Chodzi mi o koszty przewozu i utylizacji do uprawnionego zakładu.Chcę temat załatwić zg. z prawem.\r\nDziękuję\r\nStanisław

Witam
Utylizacja eternitu następuje na koszt właściciela. Eternit należy przekazać zakładowi który posiada odpowiednie zezwolenia.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-06-12 07:40:21 Zofia Szanowny Panie Wójcie\r\nUprzejmie proszę o informację dotyczącą pomysłu zbudowania \"autostrady\" prowadzącej przez las od szosy w kierunku Magnuszewa przez las i trzy kompleksy działek rekreacyjnych w Tomczynie do następnego lasu.\r\nI tak: \r\n-w czyim zarządzie jest ta droga i jaki był cel wytyczenia tak szerokiego pasa przez las,\r\n- kiedy jest przewidziane zakończenie budowy,\r\n- jaka będzie jej docelowa nawierzchnia.\r\nDroga ta jest od lat udręką działkowiczów i zamiast poprawy sytuacji funduje się nam coraz to nowe \"udogodnienia\". Na działkach znajdujących się bezpośrednio przy niej osiadają tumany kurzu gdyż kierowcy mają w nosie wszelkie ostrzeżenia. \r\nObecnie po każdorazowym przejechanie tą drogą samochód wymaga całkowitego czyszczenia.\r\nObecne pomysły ulepszenia drogi tylko pogarszają naszą sytuację.\r\n

Witam
Droga Tomczyn- Zakrzew jest w Zarządzie Gminy Grabów n/P i jest jedną z dróg tworzących sieć dróg Gminnych. Za kierowców jadących zbyt szybko nie mogę ponosić odpowiedzialności świadczy to o ich kulturze.
Dalsza modernizacja tej drogi będzie realizowana w miarę posiadania środków finansowych w budżecie Gminy.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-05-30 08:09:37 Ola Dzień dobry, gdzie znajdę informację o jakości wody w gminie? Od kilku dni zauważyłam, że woda w Augustowie jest bardzo zanieczyszczona, wtrąca się znaczny brązowy osad

Witam
Kierownik J. Zdżalik posiada wyniki badań nr tel 502112781
Pozdrawiam
Euzebiusz Strzelczyk
2017-05-30 08:13:01 Piotr Witam, czy ktoś ma zamiar zająć się sprawą niszczeniu samochodów na stacji PKP w Grabowie? Policja dosyć mozolnie działa, samochod zniszczony , szyby wybite i do tego ktoś robi sobie imprezę w ąucie, butelki itp. Moze jakaś kamera, nie droga rzecz a może pomóc, a leniwi policjanci zamiast spac na nocnej zmianie niech rusza dupe Pzdr mieszkaniec

Witam
Zgłosiłem problem KP w Grabowie n/P.
Kamery może w przyszłości.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-05-15 09:13:55 Monika Witam Panie Wójcie. Kiedy jest spodziewany termin zakładania oczyszczalni przydomowych na terenie Brzozówki. Pozdrawiam

Witam Panią
Na pewno nie w 2017r, prawdopodobnie w 2018r.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-05-15 09:17:29 Dagmara Dzień dobry!\r\nCzy autobus szkolny zabiera również dzieci z Kępy Niemojewskiej? Bo Kępy nie ma wśród miejscowości wymienionych w regulaminie dowozu. Kępa chyba należy do obwodu szkoły w Grabowie? Pytam o to, gdyż od niedawna jestem mieszkanką Kępy i lada moment będę musiała podjąć decyzję, czy posłać dziecko do szkoły w Grabowie czy w Warce? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

Witam
Dzieci z Kępy Niemojewskiej dotychczas uczęszczały do szkół w Warce i są dowożone przez rodziców.
Pozdrawiam
Euzebiusz Strzelczyk
2017-05-02 07:13:58 Kasia Witam Panie Wójcie, jestem mieszkanką Grabowa, czy będzie dofinansowanie na wymiane piecy węglowych?

Witam
Nie ma dofinansowania wymiany pieców węglowych.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-04-24 12:10:51 Bartosz Panie Wójcik kiedy gmina zacznie drugi etap przydomowych oczyszczalni?

W drugiej połowie 2017r, o ile uda się uzyskać wsparcie finansowe ze zródeł zewnętrznych.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-04-24 12:13:54 Jarosław Pańskim obowiązkiem jest kontrolować tych którzy naruszają prawo z racji zanieczyszczania środowiska nieczystościami to Pana obywatelski wyraz przyzwoitości i służbowa powinność.\r\nWyrazy szacunku
Witam
Taka moja rola !!!
Pozdrawiam
Euzebiusz Strzelczyk
2017-04-07 09:57:53 robert Witam.Jestem mieszkańcem Grabowa Nowego\r\nPanie Wójcie już jakiś czas zwracałem się z zapytaniem dlaczego Pan nie kontroluje gospodarstw pod względem oczyszczania szamb!! Przecież macie takie prawo i obowiązek aby wezwać gospodarza do przedstawienia dokumentu na opróżnianie szamba! Nagminnym jest fakt, że gospodarze niepodłączenie do sieci kanalizacyjnej wypompowują nieczystości na ogrody czy pola a co cwańszy wypompowuje szambo do studzienek kanalizacyjnych!! Nie chodzi już o okradanie nas czy też ekologię ale również o fetor na zewnątrz ale i w łazienkach w mieszkaniach - wytwarza się podciśnienie które wysysa wodę z syfonów ,\r\nProszę o wyjaśnienie czy Gmina zajmie się ta sprawą czy należy pisać do wydziału ochrony środowiska? Dziękuję
Witam
Proszę wskazać tych którzy naruszają prawo, to obywatelski wyraz przyzwoitości.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-04-07 10:02:19 Agnieszka Dzień Dobry Panie Wójcie, \r\nchciałbym się dopytać, czy można uzyskać dofinansowanie gminy w przypadku utylizacji azbestu?\r\nBędę wdzięczna za odpowiedź, \r\nPozdrawiam
Witam
Gmina nie dofinansowuje w 2017r. utylizacji azbestu. Jednorazowa zbiórka odbyła się w 2016r.
Pozdrawiam
Euzebiusz Strzelczyk
2017-04-03 09:59:07 Marcin Witam,\r\nChciałbym uzyskać informację na temat podatków od psów w naszej gminie. Czy są one prowadzone? Jeśli nie - to dlaczego?\r\nPozdrawiam.

Witam
Rada Gminy nie uchwaliła podatku od posiadania psa, ma takie prawo.
Pozdrawiam
Euzebiusz Strzelczyk
2017-03-20 07:35:53 Robert Panie Wójcie\r\nPo jakim czasie ukazują się protokoły z sesji Rady Gminy? Bo już w 2017 r. odbyły się sesje, a na stronie BIP brak jakiegokolwiek protokołu z tego roku.\r\nPozdrawiam.

Witam
Protokoły z sesji są publikowane po ich zatwierdzeniu przez Radę Gminy na następnej sesji, w tym roku odbyło się drugie
posiedzenie, protokół został przyjęty zostanie zamieszczony na BIP.
Pozdrawiam
Euzebiusz Strzelczyk
2017-03-14 07:37:18 Rafał Witam, Dlaczego na stronie Urzędu Gminy nie było jawnej informacji, iż w środę 08 marca 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Grabów nad Pilicą planowane było otwarte spotkanie konsultacyjne, dotyczące możliwości pozyskania wsparcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020?W jaki sposób informowani byli mieszkańcy o spotkaniu?

Witam
Informacja znajduje się na stronie U.G. proszę poszukać.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-03-14 07:43:30 Zdzisław Dzień Dobry Panie Wójcie,\r\nCzy, a jeśli tak to w jakim czasie, gmina utwardzi w sposób trwały drogę/ulicę Kolonia Zbyszków prowadzącą w kierunku Bożej Woli?

Witam
Droga prowadząca do Boskiej Woli jest dojazdem do pól i lasów, w pierwszej kolejności utwardzamy drogi z których korzysta więcej mieszkańców, nie jest też zastępstwem objazdu drogi Powiatowej.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-02-27 07:04:04 anna Dzień dobry Panie wójcie czy rowy melioracyjne będą czyszczone? od Budów Augustowskich do Augustowa rów jest zastawiony tamami przez bobry oraz ludzi którzy maja stawy. Woda wylewa się z rowu. Po za tym jest bardzo zanieczyszczona przez muł.

Witam
Proszę pytać w Gminnej Spółce Wodnej.
Gmina nie ma w swoim zakresie działania utrzymania, konserwacji rowów i urządzeń melioracyjnych.
Euzebiusz Strzelczyk- Wójt
2017-02-07 08:33:34 Krzysztof Dzień dobry !!!\r\nCzy w gminie planowane są jakiekolwiek dofinansowania do kolektorów słonecznych?\r\nDziękuję.

Witam
W przyszłości tak, obecnie kończymy budowę oczyszczalni przydomowych.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-02-07 08:38:02 Krzysztof Dzień dobry !!!\r\nPanie Wójcie w miejscowości Grabina jakiś czas temu było modernizowany odcinek drogi. Na tym odcinku były robione dwa przepusty co zostało wykonane w fatalny sposób. W miejscu przejścia przepustów zapada się asfalt (szczególnie ten w okolicach przystanku autobusowego) co w przyszłości może doprowadzić do uszkodzenia samochodu bądź wypadku.\r\nProszę o zainteresowanie się tym problemem odpowiednich służb.\r\nDziękuję.

Witam
Zarząd Dróg Powiatowych w Kozienicach odpowiedzialny za stan drogi posiada wiedzę o stanie przepustów, droga jest na gwarancji mam nadzieję że w niedługim czasie usterka zostanie usunięta
Euzebiusz Strzelczyk
2017-01-30 07:44:19 Marian Witam Panie Wójcie\r\nCzy istnieją dotacje na pompy ciepła z budżetu gminy lub powiatu?

Witam
Z budżetu Gminy nie ma dotacji na pompy ciepła, w powiecie również
Euzebiusz Strzelczyk
2017-01-16 11:11:41 Mieszkaniec Gminy Witam Panie Wójcie,\r\n\r\nBiorąc pod uwagę fakt, że portal z pytaniami działa bo widzę odpowiedzi w styczniu br to uprzejmie proszę o odpowiedź na pytania zadane w dniu 8 grudnia 2016 około godz. 8.20 , które brzmiały:\r\n\r\nW nawiązaniu do pytania dotyczącego stanowiska Skarbnika to, jeśli nie zastanawiał się Pan nad konkursem i nie jest nic wiadomo o rezygnacji obecnego Skarbnika to, w jakim celu od kilku miesięcy zatrudniona jest kolejna osoba w księgowości gminnej pani J.A? \r\n\r\ni kolejne pytanie\r\n\r\nCzemu jeśli jest jakikolwiek nabór na stanowiska czy to w urzędzie gminy czy w jednostkach organizacyjnych takie informacje nie są jawne, czyli ogłoszenia nie są zamieszczane np. stronie internetowej Urzędu tak, aby inne osoby miały szanse ubiegania się o takie stanowiska? Domyślam się Pana odpowiedzi, że nie ma takiego wymogu, ale czy etyczne i transparentne jest zatem zatrudnianie żony w urzędzie?(potencjalny pośredni konflikt interesów).\r\n\r\n\r\n
Witam
Stanowisko Skarbnika obsadzane jest w drodze powołania osoby o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu przez Radę Gminy.
Odnosząc się do pytania dot. zatrudnienia dodatkowej osoby w księgowości wskazać należy, że o liczbie osób zatrudnionych w poszczególnych referatach decyduje zakres zadań jakie Gmina realizuje, wymienię chociażby programy z uwzględnieniem środków pochodzących z UE , centralizacja rozliczeń VAT.
Informacje dotyczące naboru są jawne jeżeli dotyczą nowo utworzonych stanowisk.
Zatrudnienie żony jest zgodne z obowiązującymi w tym zakresie wymogami, było to przedmiotem wielu kontroli zewnętrznych realizowanych na podstawie podobnych uwag.
inż. Euzebiusz Strzelczyk- Wójt Gminy Grabów n/P
2017-01-16 11:15:25 Henryk Witam, \r\nCzy zgodnie z zamieszczonym na stronie harmonogramem śmieci mają być zbierane z całej gminy jednego dnia? Co jeżeli nie zostały do tej pory zabrane?\r\nDziękuję za odpowiedź.

Witam
Tak
Zostaną wyjątkowo odebrane z odpadami segregowanymi w dn.17.01.2017.
Euzebiusz Strzelczyk
2017-01-10 07:25:43 Radosław Witam.Czy w związku ze zmianami przepisów dotyczących pozwoleń na wycinkę drzew i krzewów od 01 stycznia 2017.podlega takiemu wycinka pojedynczych drzew rosnących na działkach nie będących działkami zakwalifikowanymi jako leśne lub częściowo zalesione. Czy muszę uzyskać zezwolenie? Dziękuję.
Witam
Pytanie przekazałem na stanowisko osobie zajmującej się tym zagadnieniem, która udzieli odpowiedzi.
E.S.
2017-01-10 07:28:14 Joanna Witam. Chciałaby zapytać czy jest planowana (jesli tak, to kiedy) instalacja gazu ziemnego w gminie.

W obecnym czasie nie są prowadzone żadne działania dot. gazu ziemnego.
E.S.
2016-11-22 07:51:38 Krzysztof Panie Wójcie ja nie pytałem Pana o dowóz dzieci do szkoły. Ja zapytałem co z dowozem dzieci na zawody sportowe? Dlaczego rodzice muszą wozić dzieci swoimi samochodami? W żadnej gminie tak nie ma tylko u nas. A to nie jest reprezentowanie prywatne dziecka tylko dziecko reprezentuje szkołę. Dziękuję .

Szanowny Panie wyjaśniłem w mojej ocenie jasno do czego służą autobusy Gminne. Natomiast dowóz na zawody sportowe to sprawa szkoły, rodziców np.finansowanie dowozu ze środków Komitetu Rodzicielskiego itp.
Euzebiusz Strzelczyk
2016-11-21 10:03:55 Krzysztof Dzień dobry.Dlaczego nasze dzieci na zawody sportowe poza teren naszej gminy muszą być dowożone prywatnymi samochodami, a nie udostępnia się autobusu szkolnego,chyba taki gmina posiada. Przecież te dzieci reprezentują szkołe. A co by było gdyby stał się jakiś wypadek po drodze.Dziękuje

Witam
Tak Gmina posiada autobusy, zgodnie z zapisami ustawowymi służą do dowozu uczniów do szkół, które spełniają odpowiednie kryteria dot. odległości drogi z domu do szkoły.
Euzebiusz Strzelczyk-Wójt
2016-11-18 10:40:44 Mariusz Witam.\r\nCzy na stanowisko Skarbnika w gminie będzie ogłoszony konkurs?

Witam
Nie ma jeszcze rezygnacji obecnego skarbnika, więc nie zastanawiam się nad tym tematem.
Euzebiusz Strzelczyk
2016-11-18 10:35:33 Marta Bogumił Panie Wójcie co trzeba zrobić żeby odrolnić 2h ziemi? czy coś trzeba złożyć proszę o opisanie na wiadomość lub na e - mail misiek039@o2.pl

Witam
Odpowiedzi udzieli osoba zajmująca się tymi sprawami.
E.S.
2016-11-18 10:37:03 Zofia Przepraszam, że w tym miejscu ponieważ to nie pytanie lecz PODZIĘKOWANIE dla P. Wójta za szybką i skuteczną pomoc ws. oświetlenia w Zakrzewie.\r\n

Dziękuję
E.S.
2016-10-26 07:23:13 Krzysztof Duklas Jaki pomysł ma Pan Wójt na głośne i cykliczne szarże \"miłosników\" kładów i motorów enduro po nowych drogach gminnych i leśnych w okolicach Tomczyna ???

Witam
Nie posiadam wiedzy na ten temat.
Euzebiusz Strzelczyk
2016-09-22 07:14:38 Bartosz Panie Wójcie czy cos wiadomo na temat drugiego etapu montazu przydomowych oczyszczalni sciekow ?
Drugi etap planujemy na 2017rok.
E.S.
2016-09-22 07:18:03 Magdalena Witam serdecznie.\r\n\r\nChciałam zapytać na kiedy planowana jest realizacja budowy przydomowych oczyszczalni ścieków dla mieszkańców miejscowości Strzyżyna. Z tego co wiem projekt jest już realizowany. Moje drugie pytanie? Czy jest możliwość rozłożenia płatności za wykonanie oczyszczalni np. na dwie raty? Jeśli tak to jak wygląda postępowanie w tej sprawie?\r\n\r\nZ poważaniem\r\nM. Dębowska

Realizacja budowy przydomowych oczyszczalni w miejscowości Strzyżyna jest planowana na 2017 rok, o płatnościach w tej chwili nie rozmawiamy.
E.S.
2016-08-10 08:43:21 Radek Szanowny Panie Wójcie,\r\n\r\nCzy w Grabowie będzie bankomat? W większości gmin w naszym starostwie bankomaty przy bankach występują. Dziękuję.

Witam
Ze względów ekonomicznych bank spółdzielczy jak inne banki nie są zainteresowane postawieniem bankomatu, podejmowałem starania w tym temacie, dla banków czynnik ekonomiczny jest najważniejszy.
Euzebiusz Strzelczyk-Wójt Gminy
2016-07-20 07:38:16 marianna dlaczego kępa niemojewska jest tak zaniedbana.[ma tyle działek za które pobieracie kasę]

Witam Panią
Wygląd świadczy o jej mieszkańcach, co zaś dot. kasy podatki obowiązują w całym kraju. Gmina Grabów n/P wykonała remont drogi Powiatowej, wybudowano SUW i wodociąg , były to znaczne wydatki do możliwości budżetowych Gminy.
Z poważaniem
inż.Euzebiusz Strzelczyk - Wójt
2016-06-24 07:27:42 Southern Czy Gmina Grabów, która tak ochoczo wspiera inicjatywy społeczno-kulturalne i rozrywkowe organizowane przez Parafię Rzymskokatolicką w Grabowie, mogłaby dla zachowania równowagi ideowo-światopoglądowej nawiązać do dawnych świeckich tradycji i patronować imprezom typu niedziela czynu społecznego? Na razie pytam sondażowo, jeśli gotów byłby Pan zaaprobować tego typu inicjatywę, przedstawię bardziej konkretne propozycje. Zapewniam Pana, że chętnych nie zabraknie, nie wszyscy mieszkańcy naszej gminy pędzą w niedziele karnie do kościółka. Są też tacy, którzy część wolnego czasu gotowi byliby bezinteresownie poświęcić dla dobra wspólnego. No, może nie do końca bezinteresownie, za starych dobrych czasów tego typu akcje kończyły się wspólną konsumpcją (grochówka, kiełbaski, piwo itd.), którą gmina mogłaby chyba choćby częściowo zrefundować.

Witam
Jestem otwarty na propozycję każdą przeanalizuję.
Euzebiusz Strzelczyk
2016-06-24 07:29:41 Daniela Dzień dobry, trzy miesiące temu w sekretariacie urzędu zgłosiłam prośbę dot. zainstalowania kosza na śmieci przy przystanku na żądanie w Cychrowskiej Woli. Ponieważ kosza nie ma a dzieci nadal śmieca, to czy mam uważać ze tak jest dobrze i tego mamy ich uczyć,czy raczej jest to urzędnicze przeoczenie i inwestycja zostanie zrealizowana?jeśli to drugie to pytanie brzmi kiedy?\r\nZbierają rozrzucone śmieci pozdrawiam serdecznie

Witam
Sprawa została omówiona na spotkaniu w UG.
Euzebiusz Strzelczyk
2016-05-30 09:53:29 Renata Chciałabym spytać się o możliwość podjęcia pracy w tutejszym przedszkolu.

Witam
Sprawami organizacyjnymi przedszkola zajmuje się Dyrektor Zespołu Szkół.
2016-05-30 09:58:54 Krzysztof Szanowny Panie Wójcie, mam pytanie co do latarni we wsi Grabów Zaleśny usytuowanej przed posesją 13A. Owa latania kiedyś istniała teraz jest tylko sam słup czy nie dało by się znów zamontować tej latarni ?

Witam Pana
Latarnie na terenie Gminy w miejscowościach gdzie występuje zwarta zabudowa są zamontowane co drugi słup
2016-04-01 10:55:24 Marian Czy to prawda że dzisiejsze wybory zarządu OSP były przeprowadzone na wzór wyborów w Korei Północnej której zazwyczaj przewodniczy Kim Dzong Un ?


W demokracji każdy ma prawo wypowiadać się dowolnie, to jest przywilej. Moja ocena jest inna poparta wiedzą i doświadczeniem w przestrzeganiu prawa.
Pozdrawiam
Euzebiusz Strzelczyk
2016-03-25 07:56:54 Piotr Szanowny Panie Wójcie ,moje pytanie dotyczy ul Brzozowej w Kępie Niemojewskiej.Na jesieni 2015 gmina prowadziła tam prace związane z doprowadzeniem wodociagu.Wodę doprowadzono tylko do posesji połozonych najbliżej glównej drogi. podczas prowadzonych prac zniszczono nawierzchnie wspomnianej ulicy . Była to co prawda droga bita ale o twardej spojnej nawierzchni obecnie jest to droga sypka a przejazd nią jest prawie niemożliwy, szczególnie wjazd z głównej drogi.Czy gmina planuje utwardzenie zagęszczenie badz nawiezienie jakims materiałem tej ulicy ze szczególnym uwzględnieniem wjazdu.Zapraszam na wizję lokalna .ps należymy do tych mieszkańćów którzy wody nie zyskali a drogę stracili. Pozdrawiam Piotr Słupski

Witam
Wjazd został wysypany żużlem mam nadzieję że ułatwi to wjazd na ul Brzozową.
Przepraszam za opóźnienie odpowiedzi , było to spowodowane zmianami stron, polegającymi na dostosowaniu do wymogów ustawowych.
Pozdrawiam
Euzebiusz Strzelczyk-Wójt

Wójt gminy zaprasza

<p>Euzebiusz Strzelczyk</p>

Euzebiusz Strzelczyk

Przyjęcia interesantów:

Pon. - Piąt.  7:00 - 15:00 

Zadaj pytanie Wójtowi

Wypełnij Odpowiedzi

Sonda

Wypełnij Odpowiedzi

Urząd Gminy Grabów nad Pilicą

ul. Kazimierza Pułaskiego 51
26-902 Grabów nad Pilicą
tel.: 48 662-70-14
fax: 48 662-70-52
e-mail: grabow@grabow.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.