Znajdujesz się w: Strona główna / Urząd Gminy / Kontakt
Licznik odwiedzin
Licznik odwiedzin:
0149078
Dzisiaj:
25
Gości on-line:
0
Twoje IP:
23.22.173.58
Sonda
Jak często odwiedzasz naszą stronę?
Kilka razy dziennie
wynik 44,61%
Kilka razy w tygodniu
wynik 34,39%
Kilka razy w miesiącu
wynik 8,19%
Rzadziej
wynik 12,81%
Łączna ilość głosów: 1038
Kontakt
 

URZĄD  GMINY  GRABÓW NAD PILICĄ


ul. Kazimierza Pułaskiego 51 26-902 Grabów nad Pilicą

tel. (48 ) 662 70 14, 662-70-35 fax. (48)  662-70-52
www.grabow.pl  e-mail: grabow@grabow.pl
czynny: pn - pt w godzinach 7.00 - 15.00

 

NR KONTA BS GŁOWACZÓW O/GRABÓW N/P 

27 912510150007645420000010


SEKRETARZ

DOROTA STĘPIEŃ

dorotastepien@grabow.pl

 

WÓJT

EUZEBIUSZ STRZELCZYK

wojt@grabow.pl

SKARBNIK

BOŻENA GIEZEK

bgiezek@grabow.pl

 

 

 

 

SEKRETARKA

Anna Plesiewicz

 

  tel. 48 662-70-14 fax. 662-70-52

   grabow@grabow.pl

 


Stanowisko ds. wymiaru podatku i opłat

Monika Pisarek  e-mail monikapisarek@grabow.pl , tel. 48 662-70-14 wew. 27


 

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

Grażyna Karczmarczyk e-mail gkarczmarczyk@grabow.pl, tel. 48 662-70-14 wew. 27


 

Stanowisko ds. księgowości budżetowej      

Flora Strzelczyk e-mail florastrzelczyk@grabow.pl, tel. 48 662-70-14- wew. 23


 

Stanowisko pracy ds. księgowości jednostki

Hanna Strzelczyk e-mail renatastrzelczyk@grabow.pl, tel. 48  662-70-14 wew.23


 

Stanowisko pracy ds. księgowo-rozliczeniowych opłat za pobór wody, ścieków i zbiórkę odpadów

Waldemar Trociński  e-mail wtrocinski@grabow.pl, tel. 48  662-70-14 wew. 28

Justyna Michalska, tel. 48  662-70-14 wew. 28


 

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody Osobiste

Anna Jaworska e-mail ajaworska@grabow.pl,  tel. 48 662-70-14 wew. 25


 

Stanowisko pracy ds.  Działalności godspodarczej i obsługi Rady Gminy

Jadwiga Durajczyk e-mail jdurajczyk@grabow.pl, tel. 48 662-70-14 wew.31


 

Stanowisko pracy ds. planowania przestrzennego i inwestycji

Marek Matysiak e-mail mmatysiak@grabow.pl tel. 48 662-70-14 wew. 30


 

Stanowisko pracy ds. oświaty i zamówień publicznych

Krystyna Puk e-mail kpuk@grabow.pl, tel. 48 662-70-14 wew.24


 

Stanowisko pracy ds. obrony cywilnej, rolnictwa i obsługi kasy

Mariola Grzęda e-mail mgrzeda@grabow.pl, tel 48 662-70 -14 wew. 29


 

Stanowisko pracy ds. Ochrony środowiska, gospodarki nieruchomościami

Jadwiga Maliszewska e-mail jmaliszewska@grabow.pl, tel 48 662-70-14 wew. 24


 

Stanowisko Pracy ds. obsługi informatycznej, kultury i turystyki

Artur Bogumił e-mail system@grabow.pl tel. 48 662-70-14 wew. 33


 

REFERAT GOSPODARCZY

Grabów nad Pilicą ul. Przemysłowa

e-mail grabow@grabow.pl

tel. 48 332-03-87

Kierownik Jerzy Zdżalik  tel. 502 112 781


 

 

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

 Kierownik Jolanta Stefaniak

e-mail gopsgrabownadpilica@wp.pl

tel. 48 662-70-77

 

Artur Bogumił
 
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
- dopisz - wypisz
sobota, 1 listopada 2014
305 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
imieniny
Konrada, Seweryny, Wiktoryny
 
 
 
 
Urząd Gminy Grabów n/Pilicą
ul. Kazimierza Pułaskiego 51, 26-902 Grabów nad Pilicą,
tel. 48 662 70 14, 48 662 70 35,
grabow@grabow.pl,
NIP: 812-13-59-313,
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Szulc-Efekt Sp. z o.o. & www.gmina.pl & INTERmedi@ CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x