Logo Gmina Grabów nad Pilicą

Kontakt

URZĄD  GMINY  GRABÓW NAD PILICĄ


ul. Kazimierza Pułaskiego 51 26-902 Grabów nad Pilicą

tel. (48 ) 662 70 14, 662-70-35 fax. (48)  662-70-52
www.grabow.pl  e-mail: grabow@grabow.pl
czynny: pn - pt w godzinach 7.00 - 15.00

 

NR KONTA BS GŁOWACZÓW O/GRABÓW N/P 

27 912510150007645420000010


 

SEKRETARZ

ZDZISŁAW KARAŚ

zkaras@grabow.pl

 

WÓJT

EUZEBIUSZ STRZELCZYK

wojt@grabow.pl

SKARBNIK

JUSTYNA ADAMCZYK

jadamczyk@grabow.pl

 

 

 

 

SEKRETARKA

Izabela Matysiak

 

  tel. 48 662-70-14 fax. 662-70-52

   grabow@grabow.pl

 


Stanowisko ds. wymiaru podatku i opłat

Monika Pisarek  e-mail monikapisarek@grabow.pl , tel. 48 662-70-14 wew. 27


 

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

Grażyna Karczmarczyk e-mail gkarczmarczyk@grabow.pl, tel. 48 662-70-14 wew. 27


 

Stanowisko ds. księgowości budżetowej      

Flora Strzelczyk e-mail florastrzelczyk@grabow.pl, tel. 48 662-70-14- wew. 23


 

Stanowisko pracy ds. księgowości jednostki

Hanna Strzelczyk e-mail renatastrzelczyk@grabow.pl, tel. 48  662-70-14 wew.23


 

Stanowisko pracy ds. księgowo-rozliczeniowych opłat za pobór wody, ścieków i zbiórkę odpadów

Waldemar Trociński  e-mail wtrocinski@grabow.pl, tel. 48  662-70-14 wew. 28


 

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody Osobiste

Anna Jaworska e-mail ajaworska@grabow.pl,  tel. 48 662-70-14 wew. 25


 

Stanowisko pracy ds.  Działalności godspodarczej i obsługi Rady Gminy

Jadwiga Durajczyk e-mail jdurajczyk@grabow.pl, tel. 48 662-70-14 wew.25


 

Stanowisko pracy ds. planowania przestrzennego i inwestycji

Marek Matysiak e-mail mmatysiak@grabow.pl tel. 48 662-70-14 wew. 30


 

Stanowisko pracy ds. oświaty i zamówień publicznych

Krystyna Puk e-mail kpuk@grabow.pl, tel. 48 662-70-14 wew.26


 

Stanowisko pracy ds. obrony cywilnej, rolnictwa i obsługi kasy

Mariola Grzęda e-mail mgrzeda@grabow.pl, tel 48 662-70 -14 wew. 29


 

Stanowisko pracy ds. Ochrony środowiska, gospodarki nieruchomościami

Jadwiga Maliszewska e-mail jmaliszewska@grabow.pl, tel 48 662-70-14 wew. 28


 

Stanowisko Pracy ds. obsługi informatycznej, kultury i turystyki

Artur Bogumił e-mail system@grabow.pl tel. 48 662-70-14 wew. 33


Stanowisko Pracy ds. organizacyjnych i kadrowych

Anna Plesiewicz-Trzeciak e-mail aplesiewicz@grabow.pl tel. 48 662-70-14 wew. 31


 

REFERAT GOSPODARCZY

Grabów nad Pilicą ul. Przemysłowa

e-mail grabow@grabow.pl

tel. 48 332-03-87

Kierownik Jerzy Zdżalik  tel. 502 112 781


 

 

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

 Kierownik Jolanta Stefaniak

e-mail gopsgrabownadpilica@wp.pl

tel. 48 662-70-77

Wójt gminy zaprasza

<p>Euzebiusz Strzelczyk</p>

Euzebiusz Strzelczyk

Przyjęcia interesantów:

Pon. - Piąt.  7:00 - 15:00 

Zadaj pytanie Wójtowi

Wypełnij Odpowiedzi

Sonda

Wypełnij Odpowiedzi

Urząd Gminy Grabów nad Pilicą

ul. Kazimierza Pułaskiego 51
26-902 Grabów nad Pilicą
tel.: 48 662-70-14
fax: 48 662-70-52
e-mail: grabow@grabow.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.